Možná jste už vymalovali nebo vypískovali mnoho mandal a máte bezpočet fíglů jak na ně, možná je toto vaše první zkušenost s mandalou. Ať už je to tak nebo tak, jistě se bude hodit krátké shrnutí, jak na mandalu. V první řadě je dobré si vymezit čas a prostor, ve kterém se cítíte příjemně.Nemusíte být nutně sami. Do tvoření můžete zapojit i svého partnera, děti, přátele, babičku a nebo si udělat při rodinném setkání tvořivé odpoledne. Je dobré si připravit několik předloh, písky, vymalovánky nebo bílý papír s kruhem a výtvarný materiál, se kterým rádi pracujete. Můžete použít zbytky koření, papírů či sušených bylinek.Nerozptylujte svou mysl přeskakováním, zvoněním telefonu nebo odcházením k povinnostem.A to nejdůležitější na konec – soustřeďte se na samotné tvoření, nikoli na výsledek!

V roce 2017 nás mužete vídět na následujících akcích a nebo navštivte náš eshop

  18.-19. 3. 2017     24. - 25. 3. 2017     13. 5. 2017     10. - 12. 11.  
  Kreativní Znojmo   Kreativ Soběslav   Fler trh Žďár nad Sázavou   Kreativ Ostrava
               
  24. - 25. 11. 2017     1. - 2. 12. 2017          
  Kreativ Soběslav   Kreativní Plzeň    
               

Pískování

JSN Boot provides unique mechanism of installing sample data on directly your current website. Just few clicks and the demo website is all setup.

Read more...

Vymalovánky

All JoomlaShine templates are responsive. They work normally on all modern mobile devices such as iPhone, Android and Windows mobile-based.

Read more...

E-shop

With the main idea of clean squared blocks, JSN Boot brings you fresh and colorful design. If you want website with modern design, this is for you.

Read more...

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com