Možná jste už vymalovali nebo vypískovali mnoho mandal a máte bezpočet fíglů jak na ně, možná je toto vaše první zkušenost s mandalou. Ať už je to tak nebo tak, jistě se bude hodit krátké shrnutí, jak na mandalu. V první řadě je dobré si vymezit čas a prostor, ve kterém se cítíte příjemně.Nemusíte být nutně sami. Do tvoření můžete zapojit i svého partnera, děti, přátele, babičku a nebo si udělat při rodinném setkání tvořivé odpoledne. Je dobré si připravit několik předloh, písky, vymalovánky nebo bílý papír s kruhem a výtvarný materiál, se kterým rádi pracujete. Můžete použít zbytky koření, papírů či sušených bylinek.Nerozptylujte svou mysl přeskakováním, zvoněním telefonu nebo odcházením k povinnostem.A to nejdůležitější na konec – soustřeďte se na samotné tvoření, nikoli na výsledek!

V roce 2017 nás mužete vídět na následujících akcích a nebo navštivte náš eshop

  21. - 22. 10. 2017      28. - 29. 10. 2017     10. - 12. 11. 2017     24. - 25. 11. 2017  
  Tvořivá Olomouc   Kreativní Znojmo   Kreativ Ostrava   Kreativ Soběslav
               
  1. - 2. 12. 2017     10. 12. 2017          
  Kreativní Plzeň   fler trh Žďár nad Sázavou    
               

Pískování

Pískování je technika s neuvěřitelným výsledkem. Propadnete kouzlu okamžiku a nebudete chtít přestat :-) Předlohy k pískování kreslíme a sami vyrábíme od roku 2012. 

Začínali jsme mandalami a postupně jsem přidávali další obrázky k pískování – zvířata, květiny, vánoční či jarní motivy. Nabídku předloh neustále rozšiřujeme. Máme dva druhy předloh, předlohy s konturou (kterou se začíná pískovat) a předlohy bez kontury.

Číst dále..

Vymalovánky

Vymalovánkami mandal jsme začínali. Když měla naše dcerka 4 roky (v roce 2010), chtěla jsem jí koupit obyčejné vymalovánky mandal, ale na trhu jsem našla pouze obsáhlé sešity nebo knihy. 

A protože jsem vystudovala polygrafii, nakreslila jsem svých prvních 60 mandal a vydala první tři sešitky vymalovánek mandal nejen pro děti. Budete překvapeni, jak vymalování mandal děti baví.

Číst dále..

E-shop

Pokud vás naše produkty zaujaly, můžete si je objednat na našem e-shopu

Pokračovat na e-shop..

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com