Pískování je technika s neuvěřitelným výsledkem. Propadnete kouzlu okamžiku a nebudete chtít přestat :-) Předlohy k pískování kreslíme a sami vyrábíme od roku 2012. 

Začínali jsme mandalami a postupně jsem přidávali další obrázky k pískování – zvířata, květiny, vánoční či jarní motivy. Nabídku předloh neustále rozšiřujeme. 

Máme dva druhy předloh, předlohy s konturou (kterou se začíná pískovat) a předlohy bez kontury. Nabízíme jak jednoduché motivy pro nejmenší děti, tak složitější vzory pro starší děti nebo maminky či babičky. Připravili jsme také velké mandaly (cca 43x43 cm), které si můžete vypískovat jako velký obraz.

Tvoření barevným pískem rozvíjí jemnou motoriku prstů, pomáhá zlepšovat soustředění a barevné cítění.

Je to opravdu velká zábava, která se vždycky podaří!

Máme dva druhy předloh, předlohy s konturou a bez kontury. Ke každému nákupu přikládáme podrobný fotonávod. K těm nejhezčím vypískovaným obrázkům nabízíme také skleněné rámečky, které si lehce pověsíte.

Pískujte podle vlastní fantazie.

 

 

Předlohy k pískování sami kreslíme i vyrábíme. Pro velkoobchodní odběr nás kontaktujte na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny naše výrobky jsou opatřeny eanem.

 

Můžete nás potkat na následujících akcích nebo navštivte náš eshop
  21. - 22. 10. 2017   Tvořivá Olomouc
  28. - 29. 10. 2017   Kreativní Znojmo
  10. - 12. 11. 2017   Kreativ Ostrava
  24. - 25. 11. 2017   Kreativ Soběslav
  1. - 2. 12. 2017   Kreativní Plzeň
  10. 12. 2017    Fler trh Žďár nad Sázavou
     
     
 
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com